Osallistujat Aidan Marraskisat
LAPSI
1 LEK/Muksumix 4
10. Elias Isomaa - Ella Alalääkkölä Aida, Keminmaa
11. Erika Lahdenperä-Olivia Antman Aida, Keminmaa
12. Malin Ponkala - Maya Isomaa Aida, Keminmaa
13. Jesper Grönroos - Emila Salmi TelemarkTeam, Oulu
14. Samu Pitkänen - Jessica Pelkonen TelemarkTeam, Oulu
LAPSI 1 E
20. Tuomas Isomaa - Anni Pohjanen Aida, Keminmaa
21. Juho Keinänen- Elisa Prykäri Aida, Keminmaa
22. Mikael Kinnunen- Minja Pohjanen Aida, Keminmaa
23. Leo Laajoki - Anniina Jänkälä Aida, Keminmaa
24. Jussi Haavikko - Eerika Jauhojärvi Revontulitanssijat, Rovaniemi
25. Aarno Pasanen - Lotta Puljujärvi Revontulitanssijat, Rovaniemi
26. Timi Hietala - Lotta Kaikkonen TelemarkTeam, Oulu
27. Joonas Lind - Ronja Patronen TelemarkTeam, Oulu
28. Perttu Tauriainen -Sanni Karjalainen TelemarkTeam, Oulu
29. Kalle Valasma - Maija Näpänkangas TelemarkTeam, Oulu
30. Jaakko Viinamäki -Tuuli Tolvanen TelemarkTeam, Oulu
LAPSI 2 E
35. Mikael Appelgren -Moona-Maria Kinnunen Aida, Keminmaa
36. Tino Kykkänen - Sini Särmö Botafogo, Seinäjoki
37. Jeri Vuolli - Unna Karppinen Revontulitanssijat, Rovaniemi
38. Niko Leinonen - Peppi Kodis Rytmikkäät, Raahe
39. Samu Karppinen - Erika Käkelä TelemarkTeam, Oulu
40. Aatu Leinonen - Miia Isohätälä TelemarkTeam, Oulu
41. Onni Kuivala - Milla Arontie TelemarkTeam, Oulu
LAPSI 2 D
45. Jonne Sadinmaa - Emilia Prykäri Aida, Keminmaa
46. Tuomas Hopia - Juulia Lind TelemarkTeam, Oulu
47. Johannes Jänkälä - Ida Isomaa Aida, Keminmaa
48. Niko Pehkonen - Petra Pietikäinen TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 1 E
50. Samuel Kivistö - Maiju Ala-Lahti Botafogo, Seinäjoki
51. Miro Lyly- Janica Rintamarttunen Botafogo, Seinäjoki
52. Mirko Nevasaari - Aino Erkkilä Corte, Kokkola
53. Janne Nyman - Pinja Uitto TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 1 D
55. Marcus Rantavuori -Camilla Eskeli Botafogo, Seinäjoki
56. Konsta Nevala - Emma Näpänkangas TelemarkTeam, Oulu
57. Santeri Saari - Hanna Soukka TelemarkTeam, Oulu
58. Eetu Tauriainen - Anni Kuivala TelemarkTeam, Oulu
59. Topi Tolvanen - Anni Bovellan TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 1 C
60. Lauri Köykkä - Julia Sadinmaa Aida, Keminmaa V,L
61. Tero Linnala - Riina Hintsala Corte, Kokkola V,L
62. Atte Huhtala - Olivia Keränen SteppingOut, Oulu V,L
63. Joonas Raatikainen -Anne Haataja TelemarkTeam, Oulu V,L
JUNIORI 2 D
65. Mirko Lehtelä - Emilia Isomaa Aida, Keminmaa
66. Valtteri Pöntiskoski-Mari Torvi Corte, Kokkola
67. Samu Anttila - Eerika Uitto TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 2 C
70. Jesse Heikkilä - Emilia Kuusisto Botafogo, Seinäjoki V
71. Matias Koittola - Veera Piispanen Corte, Kokkola V
72. Kalle Soukka- Tuulia Tolonen TelemarkTeam, Oulu V, L
JUNIORI 2 B
70. Jesse Heikkilä - Emilia Kuusisto Botafogo, Seinäjoki L
71. Matias Koittola- Veera Piispanen Corte, Kokkola L
75. Toni Kauppinen - Julia Höynälä Aida, Keminmaa V,L
76. Eevertti Övermark -Emilia Hangasmäki Botafogo, Seinäjoki V, L
77. Antti Aho - Johanna Ingalsuo Corte, Kokkola V,L
78. Tomi Linnala- Veera Pitkäkangas Corte, Kokkola V,L
80. Eetu Lämsä - Julia Pelkonen TelemarkTeam, Oulu V,L
81. Werner Broström - Tiia Tyrväinen TelemarkTeam, Oulu V, L
NUORISO E
85. Niko Kyllönen - Essi Tervo Tahiti, Sotkamo
86. Joni Isohätälä - Teija Tolvanen TelemarkTeam, Oulu
NUORISO D
90. Paavo Rönkkö - Claudia Mäkitalo Aida, Keminmaa
91. Waltteri Haapaniemi -Aleksantra Korhonen NewStars, Kajaani
92. Teemu Pekkala - Iines Nykänen Revontulitanssijat, Rovaniemi
NUORISO B- A
95. Sami Keinänen - Jenni Kontio Aida, Keminmaa V, L
96. Jesse Jouha - Johanna Heikkilä Aida, Keminmaa L
97. Niko Kauppinen - Ella Huusko Aida, Keminmaa L
98. Aleksi Annola - Emmi Poutanen Botafogo, Seinäjoki V
99. Henri Tervo - Ella Kontio Casamba, Kajaani V, L
100. Nico Lahtonen - Satu Tuuli Karhu NewStars, Kajaani L
101. Ville- Veikko Mikkonen-Enna Karppinen Revontulitanssijat,Rovaniemi L
102. Jussi Jurkola - Karoliina Mäkinen TelemarkTeam, Oulu V
YLEINEN E
107. Juha Jääskeläinen -Erika Jääskeläinen TelemarkTeam, Oulu
108. Kari Nissilä - Merja Tanjunen TelemarkTeam, Oulu
YLEINEN D
110. Toni Penttilä - Asta Harju Corte, Kokkola
111. Timo Urhonen - Heli Kaskela TelemarkTeam, Oulu
YLEINEN C
98. Aleksi Annola - Emmi Poutanen Botafogo, Seinäjoki L
100. Nico Lahtonen - Satu Tuuli Karhu NewStars, Kajaani V
115. Juha Jänkälä - Pia Jänkälä Aida, Keminmaa V
117. Markus Seppänen -Terhi Karjalainen NewStars,Kajaani V,L
118. Nikke Niskala - Titta Harju Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
119. Antti Regelin - Pipsa Harju Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
120. Ilkka Regelin - Suvi Haataja Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
121. Pekka Södö - Anu Haataja TelemarkTeam, Oulu L
SENIORI 1 E
125. Matti Sarala - Julia Korepina Aida, Keminmaa
126. Juha Ojanaho - Anne Ojanaho SteppingOut, Oulu
SENIORI 1 B
121. Pekka Södö - Anu Haataja TelemarkTeam, Oulu V
130. Olavi Pyy - Kirsi Haapea Casamba, Kajaani V,L
131. Martti Tolonen - Riitta Kojo Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
132. Markku Ylitalo - Leena Erkkilä TelemarkTeam, Oulu V
135. Tommi Rainola - Sirpa Kovaniemi TelemarkTeam, Oulu L
SENIORI 2 C
135. Tommi Rainola - Sirpa Kovaniemi TelemarkTeam, Oulu V
1 LEK/Muksumix 4
10. Elias Isomaa - Ella Alalääkkölä Aida, Keminmaa
11. Erika Lahdenperä-Olivia Antman Aida, Keminmaa
12. Malin Ponkala - Maya Isomaa Aida, Keminmaa
13. Jesper Grönroos - Emila Salmi TelemarkTeam, Oulu
14. Samu Pitkänen - Jessica Pelkonen TelemarkTeam, Oulu
LAPSI 1 E
20. Tuomas Isomaa - Anni Pohjanen Aida, Keminmaa
21. Juho Keinänen- Elisa Prykäri Aida, Keminmaa
22. Mikael Kinnunen- Minja Pohjanen Aida, Keminmaa
23. Leo Laajoki - Anniina Jänkälä Aida, Keminmaa
24. Jussi Haavikko - Eerika Jauhojärvi Revontulitanssijat, Rovaniemi
25. Aarno Pasanen - Lotta Puljujärvi Revontulitanssijat, Rovaniemi
26. Timi Hietala - Lotta Kaikkonen TelemarkTeam, Oulu
27. Joonas Lind - Ronja Patronen TelemarkTeam, Oulu
28. Perttu Tauriainen -Sanni Karjalainen TelemarkTeam, Oulu
29. Kalle Valasma - Maija Näpänkangas TelemarkTeam, Oulu
30. Jaakko Viinamäki -Tuuli Tolvanen TelemarkTeam, Oulu
LAPSI 2 E
35. Mikael Appelgren -Moona-Maria Kinnunen Aida, Keminmaa
36. Tino Kykkänen - Sini Särmö Botafogo, Seinäjoki
37. Jeri Vuolli - Unna Karppinen Revontulitanssijat, Rovaniemi
38. Niko Leinonen - Peppi Kodis Rytmikkäät, Raahe
39. Samu Karppinen - Erika Käkelä TelemarkTeam, Oulu
40. Aatu Leinonen - Miia Isohätälä TelemarkTeam, Oulu
41. Onni Kuivala - Milla Arontie TelemarkTeam, Oulu
LAPSI 2 D
45. Jonne Sadinmaa - Emilia Prykäri Aida, Keminmaa
46. Tuomas Hopia - Juulia Lind TelemarkTeam, Oulu
47. Johannes Jänkälä - Ida Isomaa Aida, Keminmaa
48. Niko Pehkonen - Petra Pietikäinen TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 1 E
50. Samuel Kivistö - Maiju Ala-Lahti Botafogo, Seinäjoki
51. Miro Lyly- Janica Rintamarttunen Botafogo, Seinäjoki
52. Mirko Nevasaari - Aino Erkkilä Corte, Kokkola
53. Janne Nyman - Pinja Uitto TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 1 D
55. Marcus Rantavuori -Camilla Eskeli Botafogo, Seinäjoki
56. Konsta Nevala - Emma Näpänkangas TelemarkTeam, Oulu
57. Santeri Saari - Hanna Soukka TelemarkTeam, Oulu
58. Eetu Tauriainen - Anni Kuivala TelemarkTeam, Oulu
59. Topi Tolvanen - Anni Bovellan TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 1 C
60. Lauri Köykkä - Julia Sadinmaa Aida, Keminmaa V,L
61. Tero Linnala - Riina Hintsala Corte, Kokkola V,L
62. Atte Huhtala - Olivia Keränen SteppingOut, Oulu V,L
63. Joonas Raatikainen -Anne Haataja TelemarkTeam, Oulu V,L
JUNIORI 2 D
65. Mirko Lehtelä - Emilia Isomaa Aida, Keminmaa
66. Valtteri Pöntiskoski-Mari Torvi Corte, Kokkola
67. Samu Anttila - Eerika Uitto TelemarkTeam, Oulu
JUNIORI 2 C
70. Jesse Heikkilä - Emilia Kuusisto Botafogo, Seinäjoki V
71. Matias Koittola - Veera Piispanen Corte, Kokkola V
72. Kalle Soukka- Tuulia Tolonen TelemarkTeam, Oulu V, L
JUNIORI 2 B
70. Jesse Heikkilä - Emilia Kuusisto Botafogo, Seinäjoki L
71. Matias Koittola- Veera Piispanen Corte, Kokkola L
75. Toni Kauppinen - Julia Höynälä Aida, Keminmaa V,L
76. Eevertti Övermark -Emilia Hangasmäki Botafogo, Seinäjoki V, L
77. Antti Aho - Johanna Ingalsuo Corte, Kokkola V,L
78. Tomi Linnala- Veera Pitkäkangas Corte, Kokkola V,L
80. Eetu Lämsä - Julia Pelkonen TelemarkTeam, Oulu V,L
81. Werner Broström - Tiia Tyrväinen TelemarkTeam, Oulu V, L
NUORISO E
85. Niko Kyllönen - Essi Tervo Tahiti, Sotkamo
86. Joni Isohätälä - Teija Tolvanen TelemarkTeam, Oulu
NUORISO D
90. Paavo Rönkkö - Claudia Mäkitalo Aida, Keminmaa
91. Waltteri Haapaniemi -Aleksantra Korhonen NewStars, Kajaani
92. Teemu Pekkala - Iines Nykänen Revontulitanssijat, Rovaniemi
NUORISO B- A
95. Sami Keinänen - Jenni Kontio Aida, Keminmaa V, L
96. Jesse Jouha - Johanna Heikkilä Aida, Keminmaa L
97. Niko Kauppinen - Ella Huusko Aida, Keminmaa L
98. Aleksi Annola - Emmi Poutanen Botafogo, Seinäjoki V
99. Henri Tervo - Ella Kontio Casamba, Kajaani V, L
100. Nico Lahtonen - Satu Tuuli Karhu NewStars, Kajaani L
101. Ville- Veikko Mikkonen-Enna Karppinen Revontulitanssijat,Rovaniemi L
102. Jussi Jurkola - Karoliina Mäkinen TelemarkTeam, Oulu V
YLEINEN E
107. Juha Jääskeläinen -Erika Jääskeläinen TelemarkTeam, Oulu
108. Kari Nissilä - Merja Tanjunen TelemarkTeam, Oulu
YLEINEN D
110. Toni Penttilä - Asta Harju Corte, Kokkola
111. Timo Urhonen - Heli Kaskela TelemarkTeam, Oulu
YLEINEN C
98. Aleksi Annola - Emmi Poutanen Botafogo, Seinäjoki L
100. Nico Lahtonen - Satu Tuuli Karhu NewStars, Kajaani V
115. Juha Jänkälä - Pia Jänkälä Aida, Keminmaa V
117. Markus Seppänen -Terhi Karjalainen NewStars,Kajaani V,L
118. Nikke Niskala - Titta Harju Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
119. Antti Regelin - Pipsa Harju Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
120. Ilkka Regelin - Suvi Haataja Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
121. Pekka Södö - Anu Haataja TelemarkTeam, Oulu L
SENIORI 1 E
125. Matti Sarala - Julia Korepina Aida, Keminmaa
126. Juha Ojanaho - Anne Ojanaho SteppingOut, Oulu
SENIORI 1 B
121. Pekka Södö - Anu Haataja TelemarkTeam, Oulu V
130. Olavi Pyy - Kirsi Haapea Casamba, Kajaani V,L
131. Martti Tolonen - Riitta Kojo Revontulitanssijat, Rovaniemi V,L
132. Markku Ylitalo - Leena Erkkilä TelemarkTeam, Oulu V
135. Tommi Rainola - Sirpa Kovaniemi TelemarkTeam, Oulu L
SENIORI 2 C
135. Tommi Rainola - Sirpa Kovaniemi TelemarkTeam, Oulu V